چرا پنل فرمان در لباسشویی بوش کار نمی کند

یکی از اختلالات رایج در انواع ماشین های لباسشویی،خرابی و یا عدم کارکرد دکمه های پنل فرمان دستگاه جهت شروع به کار فرایند شست و شو خواهد بود که این امر در انواع مدل های ماشین لباسشویی بوش نیز دیده می شود و بروز آن عوامل متعددی را شامل می شود، اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که از انواع لباسشویی های آلمانی برند بوش استفاده می کنید و با اختلالات مختلف در روند فرمان دستگاه خود مواجه شده اید، بهتر است تا در ادامه این مطلب با (تعمیر گشت24) همراه باشید تا به بررسی عوامل بروز اینگونه از خرابی ها و چگونگی رفع این نوع از اختلالات در روند کارکرد لباسشویی های برند بوش بپردازیم تا با اطلاعات هرچه بیشتر در هنگام مواجهه با این دست از مشکلات در فرایند کاری دستگاه به اصولی ترین حالت ممکن به رفع مشکل پیش رو بپردازید.

 

دلایل اصلی خرابی دکمه و پنل فرمان در لباسشویی بوش :
همواره اختلال در بخش فرمان لباسشویی در زمانی رخ خواهد داد که یکی از اتفاقات مذکور در دستگاه شما رخ داده باشد:
1.آلودگی بیش از حد بدنه و بخش پنل فرمان لباسشویی.
2.آب خوردگی، ضرب دیدگی و بروز اتصالی در قسمتی از پنل فرمان دستگاه.
3.بروز انواع نوسانات برقی و نیم سوز شدن برد فرمان و یا برد اصلی لباسشویی.
4.به پایان رسیدن طول عمر مفید شاسی های فرمان در ماشین لباسشویی.

 

آلودگی بیش از حد بدنه و بخش پنل فرمان لباسشویی :
همواره می بایست به طور مداوم نظافت محیط داخلی درام ماشین لباسشویی و همچنین محیط خارجی و بخش پنل دستگاه را جدی گرفت، زیرا در صورت عدم نظافت صحیح و به موقع فضای بیرونی ماشین لباسشویی ممکن است تا انواع گرد و غبار، آلودگی و چربی ها با نشست بر روی بدنه دستگاه و پنل از لا به لای شاسی های فرمان وارد فضای داخلی پنل فرمان شود و به بخش مداری ماشین لباسشویی آسیب وارد کند که در نهایت این اتفاق موجب عدم کارکرد صحیح دکمه ها و یا خرابی کلی پنل فرمان خواهد شد.

 

آب خوردگی، ضرب دیدگی و بروز اتصالی در قسمتی از پنل فرمان دستگاه :
آب خوردگی پنل فرمان، ضربه خوردن به پنل و بدنه و یا افتادن شیئی که موجب آسیب به بدنه لباسشویی شود و یا حتی اتصالی در بخش سیمکشی متصل به شاسی ها و پنل در ماشین لباسشویی نیز می تواند فرایند فرمان پذیری دستگاه را با اختلال و عدم کارایی روبرو کند که در این صورت به منظور برسی تخصصی و رفع اختلال می بایست مشکل را از طریق نمایندگی خدمات لوازم خانگی بوش مورد بررسی و رفع عیب قرار داد.

 

بروز انواع نوسانات برقی و نیم سوز شدن برد فرمان و یا برد اصلی لباسشویی :
همواره می بایست به منظور استفاده از ماشین لباسشویی خود و جهت متصل سازی دستگاه به برق شهری از محافظ برق استاندارد استفاده شود تا بر اثر بروز انواع قعطی و یا نوسانات برقی برد اصلی و یا برد فرمان دستگاه تحت تاثیر قرار نگیرد، عدم رعایت این مسئله می تواند موجب نیم سوز شدن بردهای ماشین لباسشویی و یا سوختن و خرابی کامل برد شود که هزینه سنگینی را جهت تعمیر و یا تعویض قطعه مذکور به کاربر تحمیل می گرداند.

 

به پایان رسیدن طول عمر مفید شاسی های فرمان در ماشین لباسشویی :
در برخی از موارد نیز به علت آن که کاربران مدت زمان طولانی از ماشین لباسشویی خود استفاده کرده اند، ممکن است تا لباسشویی در بخش شاسی و برد فرمان دچار خرابی هایی به علت به اتمام رسیدن طول عمر مفید قطعه مذکور شود که به منظور بررسی دقیق این مشکل و تعویض اصولی قطعه نهایی مورد تشخیص می بایست این مسئله از طریق کارشناسان نمایندگی مجاز خدمات بوش مورد بررسی قرار بگیرد.

 

نمایندگی مجاز خدمات لوازم خانگی بوش :
همواره در صورت بروز انواع اختلالات رایج در روند کارکرد ماشین لباسشویی خود می توانید با حاصل نمودن تماس با مرکز تخصصی خدمات بوش از مشاوره رایگان بهره مند شده و در صورت لزوم به بررسی کارشناس جهت رفع اختلال پیش رو در دستگاه خود به صورت 24 ساعته درخواست اعزام کارشناس در محل خود را ثبت کنید.

 

جست و جو

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش